Victoria Stoiciu răspunde foștilor colegi de partid care-i cer demisia din Parlament: „După pactul cu AUR, eu am rămas cu social-democrația, iar alții doar cu sigla”
Victoria Stoiciu a răspuns foștilor colegi din PSD care i-au cerut să demisioneze și din Parlament, după plecarea din partid, afirmând că, „după pactul cu AUR”, ea a rămas...

