Aceasta nu este pagina pe care o cauți!
Consiliul Național al Elevilor a transmis o scrisoare adresată premierului Nicolae Ciucă și ministrului Educației, Ligia Deca, prin care cere “concretizarea tuturor propunerilor venite din partea profesorilor din România...

